Jeanette OPPENHEIM : 2. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Európai Demokraták Csoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Det konservative folkeparti (Dánia)

Képviselok 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Gazdasági, Pénzügyi és Iparpolitikai Bizottság
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : A Dél-Amerikával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 19-02-1986 / 20-01-1987 : Eljárási Szabályok és Petíciós Bizottság
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : A Dél-Amerikával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : A közép-amerikai országokkal és Contadora Csoporttal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Petíciós Bizottság
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Gazdasági, Pénzügyi és Iparpolitikai Bizottság
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : A közép-amerikai országokkal és Contadora Csoporttal való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 26-07-1984 / 22-10-1984 : Eljárási Szabályok és Petíciós Bizottság
  • 26-07-1984 / 15-11-1984 : Jogügyek és Állampolgári Jogok Bizottsága
  • 23-10-1984 / 11-02-1986 : Költségvetési Bizottság
  • 16-11-1984 / 18-02-1986 : Eljárási Szabályok és Petíciós Bizottság
  • 12-02-1986 / 20-01-1987 : Jogügyek és Állampolgári Jogok Bizottsága
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Közlekedési és Idegenforgalmi Bizottság