Didier MOTCHANE : 1. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Szocialista Csoport - Tag

Nemzeti pártok 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Parti socialiste (Franciaország)

Alelnök 

  • 21-01-1982 / 06-07-1983 : Politikai Ügyek Bizottsága

Képviselok 

  • 20-07-1979 / 17-09-1981 : Költségvetési Bizottság
  • 18-09-1981 / 20-01-1982 : Politikai Ügyek Bizottsága
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Az Öböl-országokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 07-07-1983 / 23-07-1984 : Szociális Ügyek és Foglalkoztatási Bizottság