Didier MOTCHANE : 2. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 24-07-1984 / 22-05-1989 : Szocialista Csoport - Tag

Nemzeti pártok 

  • 24-07-1984 / 22-05-1989 : Parti socialiste (Franciaország)

Képviselok 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Külgazdasági Kapcsolatok Bizottsága
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Az Egyesült Államokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Az Egyesült Államokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Az Egyesült Államokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 21-01-1987 / 22-05-1989 : Külgazdasági Kapcsolatok Bizottsága
  • 14-03-1989 / 22-05-1989 : Az Egyesült Államokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Költségvetési Bizottság
  • 19-09-1984 / 20-01-1987 : Intézményi Ügyek Bizottsága
  • 21-01-1987 / 22-05-1989 : Intézményi Ügyek Bizottsága