Poul MØLLER : 2. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 24-07-1984 / 12-10-1986 : Európai Demokraták Csoportja - Az elnökség tagja

Nemzeti pártok 

  • 24-07-1984 / 12-10-1986 : Det konservative folkeparti (Dánia)

Alelnök 

  • 25-07-1984 / 12-10-1986 : Európai Parlament
  • 25-07-1984 / 12-10-1986 : Az Európai Parlament Elnöksége

Képviselok 

  • 26-07-1984 / 17-04-1985 : Energia, Kutatás és Technika Bizottság
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Az észak-európai országokkal és az Északi Tanáccsal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 10-03-1986 / 12-10-1986 : Az észak-európai országokkal és az Északi Tanáccsal való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 26-07-1984 / 22-10-1984 : Költségvetési Bizottság
  • 23-10-1984 / 15-11-1984 : Eljárási Szabályok és Petíciós Bizottság
  • 16-11-1984 / 12-10-1986 : Jogügyek és Állampolgári Jogok Bizottsága
  • 16-11-1984 / 12-10-1986 : Költségvetési Bizottság