John Leslie MARSHALL : 2. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Európai Demokraták Csoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Conservative and Unionist Party (Egyesült Királyság)

Képviselok 

  • 26-07-1984 / 18-02-1986 : Közlekedési Bizottság
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Az Izraellel való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 19-02-1986 / 20-01-1987 : Fejlesztési és Együttmuködési Bizottság
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Az Izraellel való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 21-01-1987 / 20-02-1987 : Fejlesztési és Együttmuködési Bizottság
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Az Izraellel való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 22-01-1987 / 24-07-1989 : Eljárási Szabályok, valamint a Mandátumot és Immunitást Vizsgáló Bizottság
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Az Izraellel való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 26-07-1984 / 18-02-1986 : Ifjúsági, Kulturális, Oktatási, Információs ésSportbizottság
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Közlekedési és Idegenforgalmi Bizottság