Luís Filipe MADEIRA : 2. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 01-01-1986 / 05-10-1986 : Szocialista Csoport - Tag
  • 06-10-1986 / 05-04-1987 : Szocialista Csoport - Alelnök
  • 06-04-1987 / 13-09-1987 : Szocialista Csoport - Alelnök
  • 14-09-1987 / 25-10-1987 : Szocialista Csoport - Alelnök
  • 26-10-1987 / 24-07-1989 : Szocialista Csoport - Alelnök

Nemzeti pártok 

  • 01-01-1986 / 13-09-1987 : Partido Socialista (Portugália)
  • 14-09-1987 / 24-07-1989 : Partido Socialista (Portugália)

Képviselok 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Mezogazdasági, Halászati és Vidékfejlesztési Bizottság
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Mezogazdasági, Halászati és Vidékfejlesztési Bizottság

Póttag 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Környezeti, Közegészségügyi és Fogyasztóvédelemi Bizottság
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Környezeti, Közegészségügyi és Fogyasztóvédelemi Bizottság