Ernest MÜHLEN : 2. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 24-07-1984 / 10-02-1985 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Tag
  • 11-02-1985 / 09-03-1986 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Az elnökség tagja
  • 10-03-1986 / 24-07-1989 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Tag

Nemzeti pártok 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Parti chrétien social (Luxemburg)

Alelnök 

  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Az észak-európai országokkal és az Északi Tanáccsal való kapcsolatokért felelos küldöttség

Képviselok 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Külgazdasági Kapcsolatok Bizottsága
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Az észak-európai országokkal és az Északi Tanáccsal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Az ASEAN tagállamaival, az ASEAN Interparlamentáris Szervezetével (AIPO) és a Koreai Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Gazdasági, Pénzügyi és Iparpolitikai Bizottság
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Az Izraellel való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Az ASEAN tagállamaival, az ASEAN Interparlamentáris Szervezetével (AIPO) és a Koreai Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 26-07-1984 / 27-02-1985 : Költségvetési Bizottság
  • 26-07-1984 / 27-02-1985 : Költségvetés-ellenorzési Bizottság
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Gazdasági, Pénzügyi és Iparpolitikai Bizottság
  • 17-01-1985 / 20-01-1987 : Mezogazdasági, Halászati és Vidékfejlesztési Bizottság
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Eljárási Szabályok, valamint a Mandátumot és Immunitást Vizsgáló Bizottság
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Mezogazdasági, Halászati és Vidékfejlesztési Bizottság