Joaquim MUNS ALBUIXECH : 2. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Liberális és Demokrata Reformisták Csoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Convergència i Unió (Spanyolország)

Alelnök 

  • 26-10-1987 / 13-03-1989 : A Dél-Amerikával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : A Dél-Amerikával való kapcsolatokért felelos küldöttség

Képviselok 

  • 14-10-1987 / 17-01-1988 : Közlekedési és Idegenforgalmi Bizottság
  • 18-11-1987 / 24-07-1989 : Gazdasági, Pénzügyi és Iparpolitikai Bizottság

Póttag 

  • 26-10-1987 / 24-07-1989 : Fejlesztési és Együttmuködési Bizottság