Alberto MORAVIA : 2. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Kommunisták és Szövetségeseik Csoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Partito comunista italiano (Olaszország)

Képviselok 

  • 26-07-1984 / 08-07-1986 : Környezeti, Közegészségügyi és Fogyasztóvédelemi Bizottság
  • 09-07-1986 / 20-01-1987 : Jogügyek és Állampolgári Jogok Bizottsága
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Ifjúsági, Kulturális, Oktatási, Információs ésSportbizottság

Póttag 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Környezeti, Közegészségügyi és Fogyasztóvédelemi Bizottság