Georgios MAVROS : 2. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Szocialista Csoport - Tag

Nemzeti pártok 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Panellinio Socialistiko Kinima (Görögország)

Képviselok 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Intézményi Ügyek Bizottsága
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Gazdasági, Pénzügyi és Iparpolitikai Bizottság
  • 09-10-1984 / 20-01-1987 : Eljárási Szabályok és Petíciós Bizottság
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Az EFTA Parlamenti Tagok Bizottságával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Az EFTA Parlamenti Tagok Bizottságával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 21-01-1987 / 08-02-1988 : Költségvetés-ellenorzési Bizottság

Póttag 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Jogügyek és Állampolgári Jogok Bizottsága
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Intézményi Ügyek Bizottsága