Philippe MALAUD : 2. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 24-07-1984 / 09-03-1986 : Az Európai Demokrata Szövetség Csoportja - Alelnök
  • 10-03-1986 / 24-07-1989 : Az Európai Demokrata Szövetség Csoportja - Az elnökség tagja

Nemzeti pártok 

  • 24-07-1984 / 07-02-1988 : Centre national des indépendents et paysans (Franciaország)
  • 08-02-1988 / 24-07-1989 : Centre national des indépendants (Franciaország)

Alelnök 

  • 15-01-1988 / 16-05-1988 : A Kanadával való kapcsolatokért felelos küldöttség

Képviselok 

  • 26-07-1984 / 18-02-1986 : Költségvetési Bizottság
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : A Máltával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 19-02-1986 / 20-01-1987 : Fejlesztési és Együttmuködési Bizottság
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : A Máltával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 21-01-1987 / 19-01-1988 : Az ASEAN tagállamaival, az ASEAN Interparlamentáris Szervezetével (AIPO) és a Koreai Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Fejlesztési és Együttmuködési Bizottság
  • 07-04-1988 / 13-03-1989 : Az ASEAN tagállamaival, az ASEAN Interparlamentáris Szervezetével (AIPO) és a Koreai Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Az ASEAN tagállamaival, az ASEAN Interparlamentáris Szervezetével (AIPO) és a Koreai Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Költségvetés-ellenorzési Bizottság
  • 10-09-1984 / 20-01-1987 : Fejlesztési és Együttmuködési Bizottság
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Költségvetés-ellenorzési Bizottság