Andoni MONFORTE ARREGUI : 2. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Tag

Nemzeti pártok 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Partido Nacionalista Vasco (Spanyolország)

Alelnök 

  • 21-01-1987 / 05-07-1989 : A Dél-Amerikával való kapcsolatokért felelos küldöttség

Képviselok 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Szociális Ügyek és Foglalkoztatási Bizottság
  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Intézményi Ügyek Bizottsága
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : A Mashreq országokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 21-01-1987 / 05-07-1987 : Szociális Ügyek és Foglalkoztatási Bizottság