Yvette M. FUILLET : 2. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Szocialista Csoport - Kincstárnok

Nemzeti pártok 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Parti socialiste (Franciaország)

Képviselok 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Költségvetési Bizottság
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Költségvetés-ellenorzési Bizottság
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Az Ausztriával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Költségvetési Bizottság
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : A Svájccal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 13-09-1988 / 13-03-1989 : A Maghreb országokkal (Algéria, Marokkó és Tunézia) való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : A Maghreb országokkal (Algéria, Marokkó és Tunézia) való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Költségvetés-ellenorzési Bizottság