Isidor W. FRÜH : 2. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Tag

Nemzeti pártok 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Németország)

Alelnök 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Mezogazdasági, Halászati és Vidékfejlesztési Bizottság

Képviselok 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Mezogazdasági, Halászati és Vidékfejlesztési Bizottság

Póttag 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Költségvetés-ellenorzési Bizottság
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Költségvetés-ellenorzési Bizottság