Bruno FRIEDRICH : 2. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 24-07-1984 / 20-06-1987 : Szocialista Csoport - Tag

Nemzeti pártok 

  • 24-07-1984 / 20-06-1987 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Németország)

Képviselok 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Politikai Ügyek Bizottsága
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Az Izraellel való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Az Izraellel való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 21-01-1987 / 20-06-1987 : Politikai Ügyek Bizottsága

Póttag 

  • 26-07-1984 / 11-09-1984 : Ifjúsági, Kulturális, Oktatási, Információs ésSportbizottság
  • 02-10-1984 / 20-01-1987 : Ifjúsági, Kulturális, Oktatási, Információs ésSportbizottság