Otmar FRANZ : 2. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Tag

Nemzeti pártok 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Németország)

Képviselok 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Gazdasági, Pénzügyi és Iparpolitikai Bizottság
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : A Japánnal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : A Japánnal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : A Japánnal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Gazdasági, Pénzügyi és Iparpolitikai Bizottság
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : A Japánnal való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Energia, Kutatás és Technika Bizottság
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Energia, Kutatás és Technika Bizottság