António Jorge de FIGUEIREDO LOPES : 2. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 14-09-1987 / 15-09-1988 : Liberális és Demokrata Reformisták Csoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 14-09-1987 / 15-09-1988 : Partido Social Democrata (Portugália)

Képviselok 

  • 14-10-1987 / 15-09-1988 : Környezeti, Közegészségügyi és Fogyasztóvédelemi Bizottság
  • 16-12-1987 / 15-09-1988 : A Maghreb országokkal (Algéria, Marokkó és Tunézia) való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 14-10-1987 / 15-09-1988 : Költségvetési Bizottság