Sheila FAITH : 2. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Európai Demokraták Csoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Conservative and Unionist Party (Egyesült Királyság)

Alelnök 

  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : A Svájccal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : A Svájccal való kapcsolatokért felelos küldöttség

Képviselok 

  • 26-07-1984 / 08-10-1984 : Noi Jogok Bizottsága
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Közlekedési Bizottság
  • 21-01-1987 / 20-02-1987 : Közlekedési és Idegenforgalmi Bizottság
  • 20-02-1987 / 24-07-1989 : Energia, Kutatás és Technika Bizottság

Póttag 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Regionális Politikai és Regionális Tervezési Bizottság
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Szociális Ügyek és Foglalkoztatási Bizottság