Mario DI BARTOLOMEI : 2. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 24-07-1984 / 12-12-1985 : Liberálisok és Demokraták Csoportja - Tag
  • 13-12-1985 / 13-05-1988 : Liberális és Demokrata Reformisták Csoportja - Tag
  • 14-05-1988 / 24-07-1989 : Liberális és Demokrata Reformisták Csoportja - Alelnök

Nemzeti pártok 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Partito repubblicano italiano (Olaszország)

Képviselok 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Költségvetési Bizottság
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Az Egyesült Államokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Az Egyesült Államokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Költségvetési Bizottság

Póttag 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Mezogazdasági, Halászati és Vidékfejlesztési Bizottság
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Mezogazdasági, Halászati és Vidékfejlesztési Bizottság