Mario DIDO' : 3. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 13-05-1992 / 20-04-1993 : Szocialista Csoport - Tag
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 13-05-1992 / 18-07-1994 : Partito socialista italiano (Olaszország)

Képviselok 

  • 15-05-1992 / 12-06-1992 : Közlekedési és Idegenforgalmi Bizottság
  • 15-05-1992 / 10-02-1993 : A Finnországgal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 12-06-1992 / 18-07-1994 : Külgazdasági Kapcsolatok Bizottsága
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Az EK-Finnország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 26-05-1993 / 31-01-1994 : Az EK-Európai Gazdasági Övezet Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Az EU-Finnország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Az Európai Gazdasági Övezet Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak

Póttag 

  • 11-06-1992 / 18-07-1994 : Szociális, Foglalkoztatási és Munkakörnyezeti Bizottság