Pancrazio DE PASQUALE : 2. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Kommunisták és Szövetségeseik Csoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Partito comunista italiano (Olaszország)

Elnök 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Regionális Politikai és Regionális Tervezési Bizottság
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Regionális Politikai és Regionális Tervezési Bizottság

Képviselok 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Eljárási Szabályok és Petíciós Bizottság
  • 12-02-1985 / 31-12-1985 : Az Európai Parlament/Spanyol Nemzetgyulés Közös Bizottsághoz delegáltak

Póttag 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Mezogazdasági, Halászati és Vidékfejlesztési Bizottság
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Mezogazdasági, Halászati és Vidékfejlesztési Bizottság