Pino ROMUALDI : 2. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 24-07-1984 / 22-05-1988 : Az Európai Jobboldal Csoportja - Alelnök

Nemzeti pártok 

  • 24-07-1984 / 22-05-1988 : Movimento sociale italiano - Destra nazionale (Olaszország)

Képviselok 

  • 26-07-1984 / 17-04-1986 : Eljárási Szabályok és Petíciós Bizottság
  • 26-07-1984 / 17-04-1986 : Gazdasági, Pénzügyi és Iparpolitikai Bizottság
  • 18-04-1986 / 20-01-1987 : Politikai Ügyek Bizottsága
  • 21-01-1987 / 22-05-1988 : Eljárási Szabályok, valamint a Mandátumot és Immunitást Vizsgáló Bizottság
  • 21-01-1987 / 22-05-1988 : Politikai Ügyek Bizottsága

Póttag 

  • 24-09-1984 / 20-01-1987 : Intézményi Ügyek Bizottsága
  • 24-09-1984 / 20-01-1987 : Energia, Kutatás és Technika Bizottság
  • 24-09-1984 / 20-01-1987 : Politikai Ügyek Bizottsága
  • 21-01-1987 / 22-05-1988 : Intézményi Ügyek Bizottsága