August M.C. DE WINTER : 2. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 24-07-1984 / 12-12-1985 : Liberálisok és Demokraták Csoportja - Tag
  • 13-12-1985 / 24-07-1989 : Liberális és Demokrata Reformisták Csoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 24-07-1984 / 31-12-1984 : Partij voor vrijheid en vooruitgang (Europese Liberalen en Demokraten) (Belgium)
  • 01-01-1985 / 24-07-1989 : Partij voor vrijheid en vooruitgang (Belgium)

Képviselok 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Külgazdasági Kapcsolatok Bizottsága
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Jogügyek és Állampolgári Jogok Bizottsága

Póttag 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Közlekedési Bizottság
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Gazdasági, Pénzügyi és Iparpolitikai Bizottság
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Gazdasági, Pénzügyi és Iparpolitikai Bizottság