Josep Antoni DURAN I LLEIDA : 2. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Az elnökség tagja

Nemzeti pártok 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Unió Democràtica de Catalunya (Spanyolország)

Képviselok 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Mezogazdasági, Halászati és Vidékfejlesztési Bizottság
  • 14-02-1986 / 20-01-1987 : Az Izraellel való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 21-01-1987 / 05-07-1987 : Mezogazdasági, Halászati és Vidékfejlesztési Bizottság
  • 21-01-1987 / 05-07-1987 : Az Izraellel való kapcsolatokért felelos küldöttség