Jean-François DENIAU : 2. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 24-07-1984 / 12-12-1985 : Liberálisok és Demokraták Csoportja - Tag
  • 13-12-1985 / 01-04-1986 : Liberális és Demokrata Reformisták Csoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 24-07-1984 / 01-04-1986 : Union pour la démocratie française (Franciaország)

Alelnök 

  • 26-07-1984 / 01-04-1986 : Politikai Ügyek Bizottsága

Póttag 

  • 26-07-1984 / 01-04-1986 : Külgazdasági Kapcsolatok Bizottsága