Dimitrios ADAMOU : 2. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 24-07-1984 / 18-09-1987 : Kommunisták és Szövetségeseik Csoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 24-07-1984 / 18-09-1987 : Kommounistiko Komma Elladas (Görögország)

Alelnök 

  • 11-02-1985 / 09-03-1986 : A Ciprussal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : A Ciprussal való kapcsolatokért felelos küldöttség

Képviselok 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Mezogazdasági, Halászati és Vidékfejlesztési Bizottság
  • 21-01-1987 / 18-09-1987 : Mezogazdasági, Halászati és Vidékfejlesztési Bizottság
  • 21-01-1987 / 18-09-1987 : A Ciprussal való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Közlekedési Bizottság
  • 21-01-1987 / 18-09-1987 : Közlekedési és Idegenforgalmi Bizottság