Jean-François MANCEL : 2. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 24-07-1984 / 11-12-1986 : Az Európai Demokrata Szövetség Csoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 24-07-1984 / 11-12-1986 : Rassemblement pour la République (Franciaország)

Alelnök 

  • 26-07-1984 / 11-12-1986 : Gazdasági, Pénzügyi és Iparpolitikai Bizottság
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : A Jugoszláviával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 10-03-1986 / 11-12-1986 : A Jugoszláviával való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 26-07-1984 / 11-12-1986 : Fejlesztési és Együttmuködési Bizottság