Dario ANTONIOZZI : 2. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 24-07-1984 / 05-04-1987 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Tag
  • 06-04-1987 / 24-07-1989 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Az elnökség tagja

Nemzeti pártok 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Democrazia cristiana (Olaszország)

Képviselok 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Politikai Ügyek Bizottsága
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : A Kínai Népköztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Politikai Ügyek Bizottsága
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : A Norvégiával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 10-04-1987 / 24-07-1989 : Költségvetés-ellenorzési Bizottság
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : A Kínai Népköztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Intézményi Ügyek Bizottsága
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Jogügyek és Állampolgári Jogok Bizottsága