Giuseppe AMADEI : 2. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Szocialista Csoport - Az elnökség tagja

Nemzeti pártok 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Partito socialista democratico italiano (Olaszország)

Elnök 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Eljárási Szabályok és Petíciós Bizottság
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Eljárási Szabályok, valamint a Mandátumot és Immunitást Vizsgáló Bizottság

Képviselok 

  • 26-07-1984 / 27-07-1984 : Intézményi Ügyek Bizottsága
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Politikai Ügyek Bizottsága
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Politikai Ügyek Bizottsága
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Petíciós Bizottság

Póttag 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Külgazdasági Kapcsolatok Bizottsága
  • 21-07-1987 / 24-07-1989 : Mezogazdasági, Halászati és Vidékfejlesztési Bizottság