Renato MASSARI : 2. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 24-07-1984 / 01-02-1987 : Szocialista Csoport - Tag

Nemzeti pártok 

  • 24-07-1984 / 01-02-1987 : Partito socialista democratico italiano (Olaszország)

Képviselok 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Külgazdasági Kapcsolatok Bizottsága
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : A Ciprussal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : A Ciprussal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 21-01-1987 / 01-02-1987 : Költségvetés-ellenorzési Bizottság

Póttag 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Szociális Ügyek és Foglalkoztatási Bizottság