Victor ABENS : 2. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 24-07-1984 / 05-04-1987 : Szocialista Csoport - Alelnök
  • 06-04-1987 / 24-07-1989 : Szocialista Csoport - Tag

Nemzeti pártok 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Parti ouvrier socialiste luxembourgeois (Luxemburg)

Alelnök 

  • 11-02-1985 / 31-12-1985 : Az Európai Parlament/Spanyol Nemzetgyulés Közös Bizottsághoz delegáltak

Képviselok 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Költségvetési Bizottság
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Ifjúsági, Kulturális, Oktatási, Információs ésSportbizottság

Póttag 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Mezogazdasági, Halászati és Vidékfejlesztési Bizottság
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Költségvetési Bizottság