Anne ANDRÉ-LÉONARD : 2. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 12-11-1985 / 12-12-1985 : Liberálisok és Demokraták Csoportja - Tag
  • 13-12-1985 / 24-07-1989 : Liberális és Demokrata Reformisták Csoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 12-11-1985 / 24-07-1989 : Parti réformateur libéral (Belgium)

Alelnök 

  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : A Kanadával való kapcsolatokért felelos küldöttség

Képviselok 

  • 13-11-1985 / 20-01-1987 : Regionális Politikai és Regionális Tervezési Bizottság
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : A Kanadával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Regionális Politikai és Regionális Tervezési Bizottság
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : A Kanadával való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 13-11-1985 / 19-02-1986 : Gazdasági, Pénzügyi és Iparpolitikai Bizottság
  • 13-11-1985 / 20-01-1987 : Mezogazdasági, Halászati és Vidékfejlesztési Bizottság
  • 20-02-1986 / 20-01-1987 : Fejlesztési és Együttmuködési Bizottság
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Mezogazdasági, Halászati és Vidékfejlesztési Bizottság