Anne ANDRÉ-LÉONARD : 3. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 17-12-1991 / 18-07-1994 : Liberális és Demokrata Reformisták Csoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Parti réformateur libéral (Belgium)

Képviselok 

  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : A Mashreq országokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kulturális, Ifjúsági, Oktatási és Médiabizottság
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : A Mashreq országokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : A Mashreq országokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Noi Jogok Bizottsága
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Állampolgári Jogok és Belügyek Bizottsága