Ettore Giovanni ANDENNA : 2. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 02-02-1987 / 24-07-1989 : Szocialista Csoport - Tag

Nemzeti pártok 

  • 02-02-1987 / 24-07-1989 : Partito socialista democratico italiano (Olaszország)

Képviselok 

  • 15-05-1987 / 24-07-1989 : Költségvetés-ellenorzési Bizottság
  • 21-01-1988 / 24-07-1989 : A Máltával való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 15-05-1987 / 24-07-1989 : Ifjúsági, Kulturális, Oktatási, Információs ésSportbizottság