Jean-Pierre RAFFIN : 3. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 11-12-1991 / 18-07-1994 : Zöldek az Európai Parlamentben - Tag

Nemzeti pártok 

  • 11-12-1991 / 18-07-1994 : Les Verts-Europe-Ecologie (Franciaország)

Képviselok 

  • 12-12-1991 / 14-01-1992 : Környezeti, Közegészségügyi és Fogyasztóvédelemi Bizottság
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : A Svédországgal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Környezeti, Közegészségügyi és Fogyasztóvédelemi Bizottság
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Az EK-Svédország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Az EU-Svédország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak