Constanze KREHL : 3. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 11-03-1991 / 20-04-1993 : Szocialista Csoport - Megfigyelő
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja - Megfigyelő

Nemzeti pártok 

  • 11-03-1991 / 18-07-1994 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Németország)

Megfigyelő 

  • 14-03-1991 / 14-01-1992 : Költségvetési Bizottság
  • 14-03-1991 / 14-01-1992 : A Norvégiával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Szociális, Foglalkoztatási és Munkakörnyezeti Bizottság
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Költségvetési Bizottság
  • 06-04-1992 / 10-02-1993 : A Norvégiával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Az EK-Norvégia Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Az EU-Norvégia Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak

Helyettes megfigyelő 

  • 14-03-1991 / 14-01-1992 : Szociális, Foglalkoztatási és Munkakörnyezeti Bizottság

Kapcsolat