Bernard FRIMAT : 3. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 03-04-1992 / 20-04-1993 : Szocialista Csoport - Tag
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 03-04-1992 / 18-07-1994 : Parti socialiste (Franciaország)

Képviselok 

  • 15-05-1992 / 10-02-1993 : A Svédországgal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-09-1992 / 18-07-1994 : Költségvetési Bizottság
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Az EK-Svédország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Az EU-Svédország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak