Íñigo MÉNDEZ DE VIGO : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Tag

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Popular (Spanyolország)

Alelnök 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Intézményi Ügyek Bizottsága

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Intézményi Ügyek Bizottsága
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : A Maghreb országokkal és az Arab Maghreb Unióval való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 12-07-1995 / 19-01-1996 : A Maghreb országokkal és az Arab Maghreb Unióval való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 22-09-1995 / 15-01-1997 : Az EU-Lengyelország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Intézményi Ügyek Bizottsága
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Biztonsági és Leszerelési Albizottság

Póttag 

  • 21-07-1994 / 18-01-1995 : Külügyi, Biztonsági és Védelempolitikai Bizottság
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Biztonsági és Leszerelési Albizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Eljárási Szabályok, valamint a Mandátumot és Immunitást Vizsgáló Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Az EU-Lengyelország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak