José APOLINÁRIO : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 14-11-1995 : az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja - Tag
  • 15-11-1995 / 03-02-1997 : az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja - Az elnökség tagja
  • 04-02-1997 / 02-10-1998 : az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja - Alelnök

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 02-10-1998 : Partido Socialista (Portugália)

Quaestor 

  • 15-11-1995 / 13-01-1997 : Európai Parlament
  • 15-11-1995 / 13-01-1997 : Az Európai Parlament Elnöksége

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Környezeti, Közegészségügyi és Fogyasztóvédelemi Bizottság
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : A Maghreb országokkal és az Arab Maghreb Unióval való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Az ASEAN tagállamaival, Délkelet-Ázsiával és a Koreai Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : A Maghreb országokkal és az Arab Maghreb Unióval való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Az ASEAN tagállamaival, Délkelet-Ázsiával és a Koreai Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-11-1995 / 13-01-1997 : Quaestorok
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : A Maghreb országokkal és az Arab Maghreb Unióval való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 02-10-1998 : Környezeti, Közegészségügyi és Fogyasztóvédelemi Bizottság
  • 16-01-1997 / 02-10-1998 : Halászati Bizottság
  • 14-10-1997 / 02-10-1998 : A Maghreb országokkal és az Arab Maghreb Unióval való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Mezogazdasági és Vidékfejlesztési Bizottság
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Halászati Bizottság
  • 16-01-1997 / 02-10-1998 : Mezogazdasági és Vidékfejlesztési Bizottság