Javier AREITIO TOLEDO : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Tag

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Popular (Spanyolország)

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Ideiglenes bizottság a foglalkoztatásra
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Gazdasági, Pénzügyi és Iparpolitikai Bizottság
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Az Egyesült Államokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Az Egyesült Államokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Az Egyesült Államokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Gazdasági, Pénzügyi és Iparpolitikai Bizottság
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Az Egyesült Államokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Az Egyesült Államokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Költségvetési Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Közlekedési és Idegenforgalmi Bizottság