Bernie MALONE : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 08-02-1995 : az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja - Alelnök
  • 09-02-1995 / 19-07-1999 : az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja - Alelnök

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (Írország)

Alelnök 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Külügyi, Biztonsági és Védelempolitikai Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Foglalkoztatási és Szociális Ügyek Bizottsága

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Külügyi, Biztonsági és Védelempolitikai Bizottság
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Az Egyesült Államokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Az Egyesült Államokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Fejlesztési és Együttmuködési Bizottság
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Az ASEAN tagállamaival, Délkelet-Ázsiával és aKoreai Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Külügyi, Biztonsági és Védelempolitikai Bizottság
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Az ASEAN tagállamaival, Délkelet-Ázsiával és a Koreai Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Az ASEAN tagállamaival, Délkelet-Ázsiával és a Koreai Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség