Marlies MOSIEK-URBAHN : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 22-04-1999 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Tag

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 22-04-1999 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Németország)

Alelnök 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Eljárási Szabályok, valamint a Mandátumot és Immunitást Vizsgáló Bizottság
  • 16-01-1997 / 05-11-1997 : Jogügyek és Állampolgári Jogok Bizottsága

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Eljárási Szabályok, valamint a Mandátumot és Immunitást Vizsgáló Bizottság
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Jogügyek és Állampolgári Jogok Bizottsága
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : A Dél-Ázsiával és a dél-ázsiai Regionális Kooperáció Szervezetével (SAARC) való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : A Dél-Ázsiával és a dél-ázsiai Regionális Kooperáció Szervezetével (SAARC) való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 23-10-1997 : Eljárási Szabályok, valamint a Mandátumot és Immunitást Vizsgáló Bizottság
  • 06-11-1997 / 22-04-1999 : Jogügyek és Állampolgári Jogok Bizottsága

Póttag 

  • 21-07-1994 / 12-10-1995 : Szociális Ügyek és Foglalkoztatási Bizottság
  • 29-09-1994 / 15-01-1997 : Közlekedési és Idegenforgalmi Bizottság
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : A Közép-Amerikával és Mexikóval való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 22-04-1999 : Közlekedési és Idegenforgalmi Bizottság
  • 14-10-1997 / 22-04-1999 : A Közép-Amerikával és Mexikóval való kapcsolatokért felelos küldöttség