Magda G.H. AELVOET : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 28-01-1997 : Zöldek az Európai Parlamentben - Alelnök
  • 29-01-1997 / 19-07-1999 : Zöldek az Európai Parlamentben - Elnök

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Anders gaan leven (Belgium)

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 20-09-1995 : Európai Parlamenti Tagok az afrikai, karib-tengeri és csendes-óceáni államok és az Európai Unió (ACP-EU) közötti szerzodés közgyulésénél.
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Külügyi, Biztonsági és Védelempolitikai Bizottság
  • 19-01-1995 / 11-07-1995 : Az EU-Törökország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Az EU-Törökország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Európai Parlamenti Tagok az afrikai, karib-tengeri és csendes-óceáni államok és az Európai Unió (ACP-EU) közötti szerzodés közgyulésénél.
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Európai Parlamenti Tagok az afrikai, karib-tengeri és csendes-óceáni államok és az Európai Unió (ACP-EU) közötti szerzodés közgyulésénél.
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Külügyi, Biztonsági és Védelempolitikai Bizottság
  • 02-10-1997 / 19-07-1999 : Európai Parlamenti Tagok az afrikai, karib-tengeri és csendes-óceáni államok és az Európai Unió (ACP-EU) közötti szerzodés közgyulésénél.

Póttag 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Fejlesztési és Együttmuködési Bizottság
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Noi Jogok Bizottsága
  • 14-11-1995 / 15-01-1997 : Eljárási Szabályok, valamint a Mandátumot és Immunitást Vizsgáló Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Fejlesztési és Együttmuködési Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Az EU-Törökország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak