Raimondo FASSA : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : az Európai Liberális, Demokrata és Reformpárt képviselőcsoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Lega Nord per l'indipendenza della Padania (Olaszország)

Alelnök 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Fejlesztési és Együttmuködési Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Fejlesztési és Együttmuködési Bizottság

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Fejlesztési és Együttmuködési Bizottság
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : A Svájccal, Izlanddal és Norvégiával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : A Svájccal, Izlanddal és Norvégiával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Európai Parlamenti Tagok az afrikai, karib-tengeri és csendes-óceáni államok és az Európai Unió (ACP-EU) közötti szerzodés közgyulésénél.
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Európai Parlamenti Tagok az afrikai, karib-tengeri és csendes-óceáni államok és az Európai Unió (ACP-EU) közötti szerzodés közgyulésénél.
  • 02-10-1997 / 19-07-1999 : Európai Parlamenti Tagok az afrikai, karib-tengeri és csendes-óceáni államok és az Európai Unió (ACP-EU) közötti szerzodés közgyulésénél.

Póttag 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Ideiglenes bizottság a foglalkoztatásra
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Közlekedési és Idegenforgalmi Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Intézményi Ügyek Bizottsága