María Jesús ARAMBURU DEL RÍO : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 05-01-1995 : Az Európai Baloldali Unió Konföderális Csoportja - Tag
  • 06-01-1995 / 26-03-1996 : az Egységes Európai Baloldal/Északi Zöld Baloldal képviselőcsoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 26-03-1996 : Izquierda Unida-Iniciativa per Catalunya (Spanyolország)

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 26-03-1996 : Kulturális, Ifjúsági, Oktatási és Médiabizottság
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : A Kínai Népköztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 13-02-1995 / 26-03-1996 : Noi Jogok Bizottsága
  • 12-07-1995 / 26-03-1996 : A Kínai Népköztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 21-07-1994 / 13-02-1995 : Noi Jogok Bizottsága
  • 19-01-1995 / 26-03-1996 : Szociális Ügyek és Foglalkoztatási Bizottság