Laura DE ESTEBAN MARTIN : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 12-07-1999 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Tag

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 12-07-1999 : Partido Popular (Spanyolország)

Alelnök 

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : A Palesztin Törvényhozó Tanáccsal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : A Palesztin Törvényhozó Tanáccsal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 24-02-1999 / 12-07-1999 : A Palesztin Törvényhozó Tanáccsal való kapcsolatokért felelos küldöttség

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Állampolgári Jogok és Belügyek Bizottsága
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : A Közép-Amerikával és Mexikóval való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : A Közép-Amerikával és Mexikóval való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : A Palesztin Törvényhozó Tanáccsal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 12-07-1999 : Állampolgári Jogok és Belügyek Bizottsága
  • 17-02-1997 / 12-07-1999 : Petíciós Bizottság

Póttag 

  • 21-07-1994 / 21-06-1996 : Kulturális, Ifjúsági, Oktatási és Médiabizottság
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Petíciós Bizottság
  • 16-01-1997 / 17-02-1997 : Petíciós Bizottság
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : A Közép-Amerikával és Mexikóval való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 12-07-1999 : Kulturális, Ifjúsági, Oktatási és Médiabizottság
  • 16-01-1997 / 12-07-1999 : Az EU-Málta Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : A Közép-Amerikával és Mexikóval való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 24-02-1999 / 12-07-1999 : A Közép-Amerikával és Mexikóval való kapcsolatokért felelos küldöttség