Julio AÑOVEROS TRIAS de BES : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Tag

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Popular (Spanyolország)

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 21-06-1996 : Fejlesztési és Együttmuködési Bizottság
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : A Cseh Köztársasággal, a Szlovák Köztársasággal és Szlovéniával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Az EU-Cseh Köztársaság Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Az EU-Szlovák Köztársaság Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 21-06-1996 / 15-01-1997 : Kulturális, Ifjúsági, Oktatási és Médiabizottság
  • 21-06-1996 / 15-01-1997 : Az Izraellel való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kulturális, Ifjúsági, Oktatási és Médiabizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Az EU-Cseh Köztársaság Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak

Póttag 

  • 21-07-1994 / 18-01-1996 : Regionális Politikai Bizottság
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Jogügyek és Állampolgári Jogok Bizottsága
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Jogügyek és Állampolgári Jogok Bizottsága