Aldo ARRONI : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : A Forza Europa Csoport - Kincstárnok
  • 05-07-1995 / 23-10-1996 : Egyesülés Európáért Csoport - Kincstárnok
  • 24-10-1996 / 14-06-1998 : Egyesülés Európáért Csoport - Tag
  • 15-06-1998 / 19-07-1999 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Tag

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (Olaszország)

Alelnök 

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Az Ausztráliával és Új-Zélanddal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Az Ausztráliával és Új-Zélanddal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Az Ausztráliával és Új-Zélanddal való kapcsolatokért felelos küldöttség

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kulturális, Ifjúsági, Oktatási és Médiabizottság
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Az EU-Lengyelország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : A Cseh Köztársasággal, a Szlovák Köztársasággal és Szlovéniával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-03-1995 / 11-07-1995 : Az Európai Gazdasági Övezet (EEA) Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Az EU-Lengyelország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Az Európai Gazdasági Övezet (EEA) Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : A Szlovéniával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 28-01-1997 : Költségvetési Bizottság
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Az Ausztráliával és Új-Zélanddal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 29-01-1997 / 19-07-1999 : Gazdasági, Pénzügyi és Iparpolitikai Bizottság

Póttag 

  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Külgazdasági Kapcsolatok Bizottsága
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Az Oroszországgal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : A dél-amerikai és a MERCOSUR országokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 08-06-1998 : Kulturális, Ifjúsági, Oktatási és Médiabizottság
  • 22-01-1997 / 08-06-1998 : Pénzügyi Albizottság
  • 14-10-1997 / 08-06-1998 : Az Oroszországgal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 14-10-1997 / 08-06-1998 : A dél-amerikai és a MERCOSUR országokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 11-09-1998 / 19-07-1999 : Kulturális, Ifjúsági, Oktatási és Médiabizottság
  • 08-12-1998 / 23-02-1999 : Az EU-Oroszország Parlamenti Kooperációs Bizottsághoz delegáltak
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Az EU-Oroszország Parlamenti Kooperációs Bizottsághoz delegáltak