Gipo FARASSINO : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 18-02-1997 : az Európai Liberális, Demokrata és Reformpárt képviselőcsoportja - Tag
  • 19-02-1997 / 19-07-1999 : független képviselők

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Lega Nord per l'indipendenza della Padania (Olaszország)

Alelnök 

  • 30-01-1997 / 13-05-1997 : Az EU-Málta Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Közlekedési és Idegenforgalmi Bizottság
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : A Cseh Köztársasággal, a Szlovák Köztársasággal és Szlovéniával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Az EU-Cseh Köztársaság Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 16-01-1997 / 29-01-1997 : Az EU-Málta Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Mezogazdasági és Vidékfejlesztési Bizottság

Póttag 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Mezogazdasági és Vidékfejlesztési Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-02-1997 : Kulturális, Ifjúsági, Oktatási és Médiabizottság
  • 27-01-1997 / 19-07-1999 : Közlekedési és Idegenforgalmi Bizottság