Nélio MENDONÇA : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 05-11-1996 : az Európai Liberális, Demokrata és Reformpárt képviselőcsoportja - Tag
  • 06-11-1996 / 01-07-1999 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Tag

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 01-07-1999 : Partido Social Democrata (Portugália)

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Szociális Ügyek és Foglalkoztatási Bizottság
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : A Dél-Afrikával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : A Dél-Afrikával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 01-07-1999 : Foglalkoztatási és Szociális Ügyek Bizottsága

Póttag 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Közlekedési és Idegenforgalmi Bizottság
  • 16-01-1997 / 26-06-1998 : Közlekedési és Idegenforgalmi Bizottság
  • 16-01-1997 / 01-07-1999 : Környezeti, Közegészségügyi és Fogyasztóvédelemi Bizottság
  • 16-01-1997 / 01-07-1999 : Az EU-Magyarország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak